Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Viko Karre Anahtar Priz

Viko Karre Priz ve Anahtar Modelleri


Panasonic Viko markasının, kare köşeli, şık tasarımıyla evlere hoş bir görünüm katan anahtar ve priz modelleri sektörde en çok satan ürünler olarak göze çarpmaktadır. Viko Karre modelleri bu kategoride en çok satan bagalit grubu ürünlerden oluşmaktadır.
Bu grupta İkili anahtar, Komütatör, Üçlü anahtar, Vavien, Ara Vavien (Permatütatör), vb çeşitler olarak karşımıza çıkmaktadır.
Priz grubunda, Topraklı Priz, kapaklı topraklı priz, numeris telefon prizi, tv prizi, uydu f konnektör prizi, data prizi gibi mamuller ön plana çıkmaktadır.

Viko Karre Anahtar Priz Fiyatları

Topraklı priz grubunda en uygun fiyatla internet mağazamızda satışa sunmakta olduğumuz parçalar, tüm konutlarda %70 oranında kullanılmakta olan malzemelerden oluşmaktadır. Doğru bir seçim olarak görünmekte olan bu ürünler sağlamlığı , şıklığı ve Brl Kablodan satın aldığınızda uygun fiyatıyla duvarlarınızda yer bulmaktadır.

Anahtar sınıfında , sıva altı olarak standart geçme kasalara uyumlu üretilen bagalit malzeme çok sağlam uzun seneler zarar görmeden kullanılabilen düşünülmüş ve geçmişin verdiği tecrübeyle yapılmış ürünler grubu olarak çok satılmasının sebebi olarak karşılığını vermektedir.
 
Yükleniyor...
borel elektrik, brl kablo