Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Avize Aydınlatma Kumandası

Avize Aydınlatma Kumandaları

n
nGelişen teknolojiyle aydınlatma ürünlerinde fazla çeşitlilik ve hayatı kolaylaştıran ürünler geliştirilmeye başlamıştır. Avize kumandaları da bu ürünlerin başında gelmektedir. Yerimizden kalkmadan, aydınlatma ürünlerini kontrol edebileceğimiz butonlar sayesinde altı - on birime kadar devreleri açıp kapayabiliriz. 
nÇip kontrol devresiyle kontrol edilen aydınlatma kumandalarını çeşitli markalar üretmekte ya da ülkemize ham madde olarak geldikten sonra montajını yapmaktadır. Kaliteli bir kaç markanın ürünlerini satın alarak uzun süreler kullanabileceğiniz bu Avize Aydınlatma Kumandaları hayatınıza konfor katmak için tasarlandı.
n
nLambaların ürün gamının çoğalmasıyla, herkesin kendine özel beğendiği ürünü bulması çok kolaylaşmıştır. Led avizeler tasarımlarında kendinden kumandalı olarak üretilebilmektedir. Evlerinizde koltuğunuzdan ayrılmadan ışığınızı yakıp söndürebilirsiniz. Bu nedenle bu rahatlığı çok ucuza ayağınıza getiren cihazlar, uzun süre bozulmadan çalışmaya devam edebilmektedir.
nLed aydınlatma ürünlerinin çoğuna entegre olabilen kumandalar set halinde satılıp bir parçası avize içine ya da kullanmak istediğiniz ürüne bağlanır. Diğer kumanda modülüde istediğiniz yere taşınabilir.
n
n Avize kumandaları 3 lü , 4lü, 5li, altılı gibi çeşitleriyle farklı seçeneklerle satışa sunulmaktadır. İhtiyacınız olan ürünü mağazamızdan seçip satın alma işlemini havale ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Aldığınız ürün aynı gün kargoya verilir ve en geç 2 gün içinde adresinize teslim edilir.
n
Yükleniyor...
borel elektrik, brl kablo