Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Wallwasher Duvar Boyama Aydınlatma

Wallwasher Aydınlatma Duvar Boyama Işıklandırmaları

nDış mekan duvar ışıklandırma amaçlı kullanılan IP65 koruma sınıflı ürünlere verilen isimdir. Alüminyum bir gövdenin içine yerleştirilen mega ledler cam göstergenin içinden duvar altına konularak noktasal ve horizontal bir ışıklandırma sağlar. Bu ürünlerin kalitesi uzun ömründen ve yaydığı ışık gücünün fazlalağından belli olur. 
nAmber renkten , yeşil renge, kırmızıdan mavi , günışığı, beyaz renge kadar çeşitleri bulunur.  Aynı zamanda kumanda ile kontrol edilen RGB ışıklandırmasıda mevcuttur. Wallwasher duvar boya ışıklandırma ürünleri Kurum binalarında, müzelerde , villalarda, çok katlı sitelerde, müstakil evlerde ve daha bir çok yerde kullanım alanı bulmaktadır.
nBinalara hoş bir görüntü veren ürünler, ilk çıktıklarında yüksek fiyatlardan alıcı bulmasına rağmen , şimdilerde fiyatları ucuzlamış olup her kesin ulaşabileceği rakamlara gelmiştir. 
n
nWallwasher duvar ışıklandırma modelleri cm uzunluk cinsinden satılmaktadır. 10 cm ve 3 wattan başlayıp 125 cm ve 42 watta kadar modelleri bulunmaktadır. 
n
n
Yükleniyor...
borel elektrik, brl kablo