Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Acil Çıkış Levhası Exit

Acil Çıkış Levhası Işıklı Exit Tabelası

n
nAcil yönlendirme exit levhaları, kamu kurumlarının ortak kullanım alanlarında, parklar, iş merkezleri, konut alanı sitelerinde, apartmanlarda, fabrikalarda, sosyal alanlarda, ve bunun gibi bir çok yerde kullanılan adı alanın çıkışına yön vermek amaçlı kullanılan ışıklı levha malzemeleridir.
n
nOrganize Sanayi Bölgelerinde , iş hanlarında, yazıhanelerde, bu ve bunun gibi kamusal kurum alanlarının giriş çıkışlarında, bulunulan katta hangi birimin olduğunu gösteren Acil yönlendirme çıkış levhaları bulunmaktadır. Bu ürünler genel olarak alüminyum veya cam yada pleksi glass , plastik malzemelerden üretilmektedir. Acil yönlendirme levhaları yapıldığı malzeme cinsi ve kalitesine göre çeşitli fiyat farklılıkları gösterebilir. Bu ürünlerin malzemeleri alüminyum levha, vinil plasitk olabileceği gibi polikarbondan üretilmiş mamülde olabilir. Acil yönlendirme levhaları reklam yapmak  amacıylada kullanılılabilirler. Bunlar dış ortam ve iç ortam kullanım alanı uygulamaları olarak iki çeşit olabiliyor.
n
n* Dış Ortam Exit Yönlendirme Levhaları: Tanıtım reklamı yapılmakta olan yerin bulunduğu konumların baş ve sonlarında bulunacağı gibi farbrika organize sanayi merkezleri, avmlerin giriş çıkışlarında kullanılabilmektedir. Amaç insan gözüne çarpması ve dikkat mesafesi olup hedeflendiği yere kolay şekilde ulaşılmasını sağlayabilmektedir.
n
n* İç ortam Acil Çıkış Exit Levhaları: Bu ürünün kullanılmasındaki yegane amaç çalışma ortamının daha düzenli ve kolay ulaşılabilir olmasını sağlamaktır. Ofis, plaza, iş merkezi ortamlarında panik anında aranılan çıkış yerinin rahatça bulabilmeleri ve güvenli bir şekilde ortamı terketmeleri için iç ortam exit yönlendirme levhaları kullanılabilmektedir.
n
nAcil Yönlendirme Levhaları , yangınlarda , depremlerde, doğal afetlerde, terör olaylarında, hızlı ve acil bir şekilde ortamdan kaçılması gereken yerlerde, kalabalıklara yön vermek için kullanılan ürünlerdir. Hayat kurtaran ürünlerdir. Yönetmeliklerde zorunlu olarak kullanılması istenen küçük bir nüans ama çok gerekli malzemelerdir.
Yükleniyor...
borel elektrik, brl kablo