Bayilik Avantajları

Bayilik AvantajlarıBayi Ol Kazan

Sitemize üye olup bayilik için başvurduğunuzda çeşitli avantajlara sahip olursunuz. Bunların başında fiyat avantajı gelir. Aynı zamanada bayilerimize özel farklı kampanyaları yakalama fırsatı elde edersiniz. 

Kredi Kartına Taksit Avantajı

Satın aldığınız ürünleri anlaşmalı olduğumuz banka kredi kartlarıyla taksitle ödeme imkanı.

Şuan için anlaşmalı olduğumuz Banka ve Taksit bilgileri aşağıdadır.


 

Rekabetçi Fiyatlarla Satın Alma

İhtiyacınız olan ürünleri, piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyata ve çok çeşitli ödeme alternatifleriyle, doğru yerden almanın avantajını yaşayın.

Birçok marka ve 15000 den fazla ürünle her an güncel e-ticaret

Aradığınız her ürünü bulabileceğiniz ve detaylarıyla inceleyebileceğiniz son derece pratik ve kullanışlı e-marketimizde tek hamle ile istediğiniz ürüne ulaşabilme imkanına kavuşacaksınız.

Sadece size özel iskonto oranları ile alışveriş

Şirketimizle bir iskonto protokolü yapın. " brlkablo.com" e-iş platformunda tüm günlük alışverişlerinizde bu iskonto oranları uygulansın, sahte ürün almamanın ve her seferinde pazarlık yapmamanın gönül rahatlığını yaşayın.

Projeleriniz için teklif talebi

Projelerinizi üretici firmaları da haberdar ederek en uygun şekilde teklifleyebilmemiz için, fiyat talebinde bulunun. Üreticilerin projenizle ilgili ziyaretlerini sağlamanın avantajını yaşayın.

Fırsatlardan yararlanın

Çeşitli kampanyalarımızdan bir tanesi mutlaka size hitap edecektir. Avantajları değerlendirin ve rekabet şansınızı arttırma imkanına kavuşun.

Güncel fiyat listeleri, teknik bilgiler ve dökümanlar

Tüm markaların güncel ve geçmişe dönük alternatifli, orjinal veya özet fiyat listeleri ve ürünlerle ilgili Teknik bilgiler, broşürler ve dökümantasyonlarla istediğiniz bilgilere kavuşma imkanını elde edeceksiniz.Bayi olmak için  [email protected] adresine mail gönderiniz.
Ya da 0542 388 12 42 nolu whatsapp hattımıza bildirebilirsiniz.
Yükleniyor...
borel elektrik, brl kablo