Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Bahçe Aydınlatma

Ürün bulunamadı.

Bahçe Aydınlatma

n
nProjektörlerden , cob ledlere , wallwasherdan , ampullere, IP65 koruma sınıfında olması gereken aydınlatma ürünleri arasında yer almaktadırlar. Dış mekanlar için özel üretilmiş malzemeden yapılırlar. Yalıtımları kuvvetli olması lazımdır ki , hava şartlarından , sıvıdan , tozdan etkilenmesinler. Bu sebeple titizlikle üretilmeleri gerekir. 
nAynı zamanda ekonomik olması da gerekmektedir. Piyasada 20 TL'den başlayan fiyatlarla Led projektör bulmak mümkündür. Ancak ürünün daha uzun kullanımlı olması isteniyorsa, üretimde belirttiğimiz şartları karşılaması gerekmektedir. 
n
nBu sebepledir ki Brl Kablo olarak kaliteli , gereksinim şartlarını karşılayan, faturalı garantili ürünleri satışa sunmaktan çekinmiyoruz. Bahçe aydınlatma kategorimizde yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bahçe Fener aydınlatmalarından , güneş enerjisiyle çalışan led spotlara kadar bir çok ürünü web sitemizden ve İzmir Gıda Çarşısındaki Elektrik Toptancıları Çarşısındaki mağazamızdan bulabilirsiniz. Tüm bahçe ışıklandırma ürünlerini en uygun fiyat ve aynı gün kargo avantajıyla satın aldıktan sonra, satış sonrası sınırsız hizmetlerimizle yine yanınızdayız. Ürünlerinizdeki sorunları 1 yıl boyunca ücretsiz yenisiyle değişim olanağı sağlamaktayız. Bir yıldan sonrada tamir avantajı sunmaktayız. 
n
nBahçe Aydınlatma lambaları , açık alanda geniş ışıklandırma sağlayarak karanlıkta , sağlıklı bir görüş açısı sunarak büyük bir konfor sağlamanın yanında, aynı zamanda fabrika , sanayi bölgeleri, işyerleri gibi yerlerde güvenlik amaçlı olarak kullanılırlar. Böylece , hırsızlık vesaire gibi suç unsurlarınıda en aza indirmede yardımcı unsur olarak kullanılmaktadırlar. 
Yükleniyor...
borel elektrik, brl kablo