Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Kapı Otomatiği

Ürün bulunamadı.

Kapı Otomatiği Nedir?

n
nDış kapıların uzak mesafeden , kapıya kadar gitmeden, bir anahtar yardımıyla açılması için kullanılan elektriksel mekanizmaya denir. Apartman kapıları, Villa Bahçe kapıları, site kapıları, kurum binalarının kapıları gibi uzakta bulunan kapılar için kullanılır.n


nKapı otomatiği Fiyatları

nn

Çeşitli kalitede ürünler çeşitli fiyatlarda olmakla beraber, kaliteyi belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi kapı otomatiğinin mekanizmasının sağlamlığı içindeki bakır sarmalın tamlığı çok önemlidir.

nn

 

nn

Kapı otomatiği çeşitleri nelerdir ? 

n
nElektrikli kapı otomatları , kapıya monte edilir , zincirli ya da zincirsiz modelleri mevcuttur. Butonlu kapı otomatiği çeşitleride bulunmaktadır. Montaj yapıldıktan sonra konuttaki kapı girişinde bulunan anahtara, elektrik kablosu yardımıyla bağlantısı yapılır. Dış kapı çaldığında , anahtara basarak uzak kapının açılması sağlanır. Hayatımızı kolaylaştıran bir üründür. nn


nEn iyi kapı otomatiği markası hangisidir?

n
nBrl Kablo olarak bayiliğini ya da satışını yaptığımız bir çok kapı otomatiği markası bulunmaktadır. Mutlusan kapı otomatiği, Şahinsev kapı otomatiği, Kale kapı otomatiği, Powel kapı otomatiği bu şirketlerin başında gelmektedir. Tüm ürünler kendi alanında üstün kaliteli standart belgeli, patentli ve garantili ürünlerden oluşmaktadır. 
nOnline ve fiziksel mağazalarımızdan çok uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle sahip olabileceğiniz ürünlere websitemizden aynı gün kargo seçeneğiyle satın alabilirsiniz.
n
n
Yükleniyor...
borel elektrik, brl kablo