Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Tüm Kategoriler

Yükleniyor...

Nym Antigron Kablo

Nym Antigron Kablo

Nym NVV kablo nedir?

Nym kablo gri renkli iç tesisat kablosudur. Sıva altı ve sıva üstü montajı yapılabilir. Çok telli değildir. 2 damarlı, 3 damarlı , 4 damarlı, 5 damarlı nym kablo çeşitleri üretilmektedir.

Yapı / Construction Çok damarlı, tek veya çok telli, bakır iletkenli, PROTODUR® (PVC) yalıtkanlı, PROTODUR® (PVC) dış kılıflı antigron kablolar.
PROTODUR® (PVC) insulated cables with solid or stranded copper conductors, and PROTODUR® (PVC) sheath. Teknik Bilgiler / Technical Data Bu kablolar yukarıda belirtilen standartlara göre üretilirler.
- İzin verilen işletme sıcaklığı: 70 ºC
- Dış kılıf rengi: Gri These cables are produced according to above standards.
- Permissible operating temperature: 70 ºC
- Color of outer sheath: Grey
Kullanıldığı Yerler / Applications Kuru, rutubetli ve ıslak yerlerde, yangın ve patlama tehlikesi olan atölye, fabrika ve her türlü iş yeri ile depolarda, açıkta kullanılırlar, toprak altına döşenmezler, sabit olarak boru içinde sıva üstünde ve sıva altında kullanılırlar.
Used in dry, damp, wet places, in workshops, factories, business areas and store rooms subject to fire and explosion danger, as outdoor, not underground, but under or on plaster, in conduit.

Nym Kablo Fiyatları ürünün içindeki bakır oranına göre değişmektedir.
Ürünlerin TSE standartlarında üretilebilmesi için gerekli koşullar fabrikalar tarafından sağlandıktan sonra belge almaya hak kazanırlar. Ve labaratuarlarda sürekli kontrolleri yapılmaktadır.


Yükleniyor...
borel elektrik, brl kablo