Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

İzmir Toptan Elektrik Malzemeleri

İzmir Toptan Elektrik Malzemeleri

n
nToptan elektrik tesisat malzemeleri sektöründe İzmir'de lider konumda olan Brl Kablo Sanayi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yüksek kaliteli, faturalı ve garantili ürünler sunmaktan mutluluk duyar. Enerji kabloları , aydınlatma ürünleri ve elektrik malzemeleri grubunda beş binden fazla ürün yelpazesiyle her türlü ihtiyacınıza karşılık verebilmektedir.
n
nİzmir elektrik malzemecileri içinde güvenilir bir yere sahip olan Brl kablo, 20 yıla yakın ticaret hayatında ve 10 yıldan fazla süredir online eticaret sektöründe tüm Türkiye'de bilinmekte olup , kullanıcılarına sorunsuz hizmet vermek için çabalamaktadır. 
n
nNya Kablo grubunda özellikle İzmir piyasasında en ucuz fiyat vererek iddialı bir durumdadır. Aydınlatma ürünlerinde yüksek bilinirliğe sahip markaları bünyesinde bulunduran eski adıyla Borel elektrik , yeni ünvanıyla Brl kablo, en uygun fiyatlarla led ürünler satmaktadır.
n
nA'dan Z'ye sıva altı elektrik tesisat malzemesi satışı yapmakta olan firma İzmir'in bol çeşit ve uygun ödeme seçenekli en iyi firması olmaya adaydır. Eticaret sitesinde uygun iskontolarla ve kredi kartına taksit seçeneğiyle , Aynı Gün Kargo sloganıyla düzgün ve dürüst bir hizmet vermektedir. Toptan elektrik malzemeleri denince ilk akıllara gelen firmadır. Şalt grubundan, anahtar prize, görüntülü diafon , boru, spiral çeşitlerine kadar hertürlü kategoride ürün bulabileceğiniz 1000 m2 den fazla alana kurulu mağazamızla ve websitemizle sektörde profesyonel çalışma şeklimizle göz doldurmaya devam etmektedir.
n
nİzmir toptan elektrik malzemeleri, en iyi tanımıyla en uygun fiyatlı ürün temin eden firma anlamına gelmektedir. Bu demektir ki Borel elektrik ya da Brl kablo bu tanımı karşılayan köklü bir kuruluştur. Alışverişlerinizi fiziksel mağazalarımızdan ya da online web sitemizden gönül rahatlığıyla güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
n
Yükleniyor...
borel elektrik, brl kablo